Kody do Sims 2 balanga wakacje zwierzaki i deluxe

Super gra Sims, The sims 2

Gry multiplayer online Październik 7, 2008

W dobie niegasnącej popularności takich tytułów jak „World of Warcraft”, „Guild Wars” czy też „Lineage”, których wielbicieli liczy się w milionach, gracze mają możliwość spełnenia swoich fantazji także w innym typie gier sieciowych tzw. gry multiplayer online – bazujących na przeglądarkach internetowych. BBMMPG (Browser-Based Multiplayer Online Games), bo o nich tutaj mowa – powodują, iż rozpoczęcie, oraz kontunujacja rozgrywki nigdy wcześniej nie była tak proste.

Brak konieczności zakupu gry multiplayer, jej instalacji oraz ewentualnych problemów sprzętowych sprawia, iż w ostatnich latach gry tego typu zyskują ogromną popularność, czego dowodem jest stale rosnąca liczba ich wielbicieli. Pełna mobilność przejawiająca się możliwością kontunuowania rozgrywki na dowolnym komputerze z przeglądarką internetową oraz brak miesięcznych abonamentów to rzeczy nie do przecenienia.

Obecnie produkowane gry, z których w kilka możecie już teraz zagrać z strefie MMO serwisu Gry Wirtualnej Polski, swoją oprawą graficzną oraz prowadzeniem fabuły niewiele odbiegają od analogicznych gier przedawanych na półkach sklepowych.

Reklamy
 

One Response to “Gry multiplayer online”


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s